Intencje mszalne 14.IV.2019 r.- 21.IV.2019 r.

14 kwietnia 2019 V Niedziela Wielkiego Postu

07.00 + Za Parafian

09.00 + Józefa Szczepan Koper Józef Stefania Pilarscy Józef Pilarscy, zmarli z rodziny Pilarskich, Szczukieckich, Koprów, Tarnowskich

09.00 + Krzysztof Bąk w rocznicę śmierci

10.30 + Józef Dawidziak w 32 rocznicę śmierci

10.30 + Stanisława Aleksanderek od Zofii Płuciennik i rodziny Koperkiewicz

12.00 + Zygmunt Grzeja 4 rocznicę śmierci Zofia Stanisław Grzeja w 21 rocznicę śmierci Stanisław Jurkiewicz w 20 rocznicę śmierci

18.00 + Marianna w 21 rocznicę śmierci Danuta Tomasz Henryk Władysław Pacholik zmarli z rodziny Pacholików, Kazimiera Kazimierz Pietrzak zmarli z rodziny Krysiów

15 kwietnia 2019 PONIEDZIAŁEK

07.00 + Marian Gołdys od zakładu pogrzebowego Hades

07.00 + Marianna Józef Lesik

18.00 + Waldemar Pluskota od bratanic Edyty Dagmary z rodzinami

18.00 + Tadeusz Wiśniewski od Danuty Pawlak

18.00 + Waleria Otorowska od Mirosławy Królak

16 kwietnia 2019 WTOREK

07.00 + Andrzej Mroczkowski od Jasia i Pawła Mroczkowskich

07.00 + Danuta Jan Czerniak od syna Romana z rodziną

18.00 + Anna Konieczna od syna z rodziną

18.00 + Andrzej Jagoda od chrześnicy Renaty z rodziną

18.00 + Tadeusz Wiśniewski od córki i wnuczki

17 kwietnia 2019 ŚRODA

07.00 + Aleksandra Tomicka-Wietrzyk od Piotra z Marysią

07.00 + Irena Szmigiel od Zakładu pogrzebowego Chabinowscy

18.00 + Anna Konieczna od teściowej z synem

18.00 + Urszula Michnik 21 rocznicę śmierci Marian Artur Michnik, Waleria Leon Gmyrek Bronisława Stefan Zdzisław Borowiec

18.00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

18 kwietnia 2019 WIELKI CZWARTEK

18.00 + Andrzej Teofila Nazim zmarli z rodziny Nazim

18.00 + Marianna Władysław Jan Bąk, Józefa Józef Zenon Gałek

18.00 + Benedykt Czerniak od syna Daniela z rodziną

18.00 + Zofia Ignacy Czesław Siwik, Maria Józefa Józef Fras, Witold Urszula Kazimierz Kabus

18.00 + Zdzisław Zieliński od Marii Stachulec i Ireny Klecha z rodzinami

19 kwietnia 2019 WIELKI PIĄTEK

15.00 + Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.30 + Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

18.00 + Adoracja Krzyża

20 kwietnia 2019 WIELKA SOBOTA

18.00 + Edyta Pęcherz w 8 rocznicę śmierci

18.00 + Tomasz Wiśniewski od sąsiadów z os Armii Krajowej blok 13 klatka 3

18.00 + Zdzisław Zieliński od rodziny Kaźmierczaków i Wietesków

18.00 + Elżbieta Rozmarynowska od siostry Małgorzaty z mężem

18.00 + Zdzisław Zieliński od znajomych

21 kwietnia 2019 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

06.00 + Za Parafian Rezurekcja

09.00 + Jan Michniewicz, Józef Graczyk

09.00 + Marianna Stefan Julian Wierzbińscy

10.30 + Zdzisław Zieliński od parafian

12.00 + Jerzy Czekałowski, Stanisław Antoni Adamczyk Zofia Stanisław Salwa, Maria Księżarek,
s. Otylia Sieradzka

18.00 Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Adama